Detaylı Bilgi


1.ADIM

Ödemenizi gerçekleştirdikten sonra size detaylı bir form göndereceğiz. Göndereceğimiz formu doldurduktan sonra eğer spor yapmaya uygunsanız 24 saat içinde vücut ve hedef analizinizi yapıp kişiye özel programınızı hazırlayacağız.


2.ADIM

Programınız size ulaştıktan sonra her hafta form analizinizi yapıp, değişim süreciniz boyunca önünüze çıkan engelleri birlikte aşacağız. Siz gelişmeye devam ederken, süreç boyunca sizinle paylaşacağımız ısınma ve mobilite egzersizleriyle sakatlık riskini en aza indireceksiniz.


3.ADIM

Antrenmanınızı yaptığınız süreçte sizinle paylaştığımız video desteği sayesinde teknik sorunlar yaşamanızı engelleyip antrenman sırasında göndereceğiniz videolar ile formunuzu düzene sokmanıza yardımcı olacağız.


4.ADIM

Kalori ve makrolarınızı takip ederek, hayatı size zindan eden katı diyetlerden uzak beslenme programıyla hedeflerinize daha da yaklaşacaksınız.1.ADIM

Ödemenizi gerçekleştirdikten sonra size detaylı bir anamnez formu gönderilir. Bu form sayesinde sizlerin ve beslenme alışkanlıklarınızın diyetisyenimiz tarafından tanınması sağlanmış olur. Tamamen size özel beslenme programınız, anamnez formunuz ve son altı ay içinde yaptırmış olduğunuz kan tahlili sonuçlarına uygun olarak diyetisyenimiz tarafından hazırlanır


2.ADIM

Evdeki tartınız ile uyandıktan sonra, aç karınla ölçüm yapmanız istenir. Hedefleriniz ve olası sağlık problemleriniz doğrultusunda detaylıca hazırlanan diyet programınız başlatılır.


3.ADIM

Her hafta belirlenilen kontrol gününüzde ölçüm tekrarlanır, sonuç diyetisyene bildirilir. Tartı sonucunun paralelinde diyet programınız haftalık olarak güncellenir. Sıkılmamanız ve vücudun direnç oluşturmaması adına her hafta yeni sağlıklı, fit tarifler listelere eklenir. Bu süreçte aklınıza takılan her şey için diyetisyenimize ulaşılabilir.


4.ADIM

Düzenli takip, yüksek motivasyon, fit ve lezzetli tarifler ile sıkılmadan ve aç kalmadan tamamen sağlıklı ve kalıcı bir diyet süreci gerçekleştirilir. Hedefimiz; ideal kilonuza ulaşmak ve sağlıklı beslenmeyi hayat tarzınız haline getirebilmektir.